Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i skłaniają Państwa do refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok.

Życzymy wszystkim…

Czytaj dalej >>>

Wędrując z autyzmem.

Pragnę Państwu przedstawić naszego 14 letniego kolegę Łukasza.

Jako Biuro „DEKRET” kochamy i wspieramy sport, prezentowaliśmy Uczniowski Klub Sportowy „KUSY” , który specjalizuje się w dyscyplinie sportowej -rowery górskie MTB – mając w tej dziedzinie wiele sukcesów, a…

Czytaj dalej >>>

Biuro „DEKRET” serdecznie zaprasza do współpracy osoby, które chcą prowadzić firmę w oparciu o szeroką współpracę w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej. Zapraszamy firmy prowadzące PKPiR jak i księgi handlowe. Osoby, które chcą się rozwijać i poszukiwać nowych możliwości…

Czytaj dalej >>>

anek_sklep_logoJeżeli jesteś klientem Biura „DEKRET” lub polubiłeś naszą stronę na facebooku możesz skorzystać z preferencyjnej ceny zakupu roweru marki KTM.
Zakup możliwy jest za gotówkę jak i na raty – preferencyjne oprocentowanie).

Zadzwoń…

Czytaj dalej >>>


Dotacje UE.

W roku 2013 umieściliśmy informację o współpracy z firmą Eurolider Sp z o.o. W wyniku współpracy nasi Klienci złożyli pięć wniosków o dofinansowanie- trzy w ARiMR, a dwa w Dolnośląskiej Izbie Pośredniczącej.

100 % – złożonych wniosków przeszło…

Czytaj dalej >>>

W miesiącu styczniu 2014 stworzyliśmy nowe stanowisko pracy – Specjalista d/s obsługi klienta, wraz z nowym stanowiskiem poszerzyliśmy zakres naszych usług o nowe możliwości wsparcia prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej w zakresie rozliczeń podatkowych a przede wszystkim pozyskiwania finansowania….

Czytaj dalej >>>

dekret_ostatnia_facebook

Biuro Usług Finansowo – Rachunkowych „DEKRET” w 2013r podpisało umowę o współpracy w firmą Eurolider Sp. z o.o.; w wyniku podpisanej umowy wsparliśmy naszych klientów w zakresie złożenia wniosków o pozyskanie…

Czytaj dalej >>>

Korzystając z okazji przesłania życzeń Noworocznych informujemy, że od m-ca stycznia 2014 r biuro obsługi klienta zostało przeniesione na ul. Waryńskiego 1 w Ząbkowicach Śl. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę współpracy o czym będziemy informowali na bieżąco.

Z pozdrowieniem Noworocznym

Biuro…

Czytaj dalej >>>