Home

O firmie

O firmie

Biuro Usług Finansowo – Rachunkowych „DEKRET” Spółka Cywilna – wspiera swoich klientów w procesie zarządzania przedsiębiorstwem.

Zajmujemy się księgowością finansową i zarządczą , świadczymy usługi dla osób fizycznych jak również dla podmiotów prawa handlowego.

Hasłem przewodnim naszej pracy jest dialog i kompleksowa obsługa naszych klientów.

Biuro Usług Finansowo- Rachunkowych „DEKRET” jako Spółka Cywilna  została zarejestrowana w VIII 2012 roku, jednakże historia Biura Usług Finansowo- Rachunkowych „DEKRET” prowadzonego jako osoba fizyczna   sięga roku 1999.    W tym czasie specjalizowaliśmy się w obsłudze  Spółek  prawa handlowego, w szczególności Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Koncentrowaliśmy się na rachunkowości finansowej i zarządczej – wprowadzając elementy controlingu.   Równocześnie rozszerzaliśmy swój zakres usług o kompleksową obsługę  małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Wspólnicy Spółki Cywilnej zdobyli szeroką wiedzę z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz finansów firm. Swoje doświadczenia i wiedzę zdobywali pracując w sektorze prywatnym jak również w organach skarbowych oraz bankowości.

Gwarantujemy prowadzenie księgowości Państwa firmy w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prowadzenie Państwa księgowości.

W ramach obsługi naszych klientów świadczymy usługi w zakresie: doradztwa gospodarczego – budując z Państwem plan finansowy, który ma się przyczynić do realizacji założonych planów, obsługi księgowej – która pozwoli prowadzić Państwa księgowość zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jak również dostarczać informacji niezbędnych do zarządzania firmą, obsługi kadrowo – płacowej – tak żeby nasi pracownicy czuli się bezpieczni mając przejrzystość w rozliczeniu płac oraz fachowe wsparcie w różnych sytuacjach życiowych, finanse dla firm – mocno kładziemy nacisk na pomoc w zakresie optymalizacji finansowania, jak i wsparcia finansowego dla obsługiwanych przez nasze biuro podmiotów gospodarczych. Razem z naszymi Partnerami – przygotowujemy szereg propozycji finansowych w zakresie kredytów, leasingów oraz dotacji unijnych.

Świadczymy usługi na terenie gminy: Ząbkowice Śl., Kłodzko, Bardo, Nowa Ruda. 

Stwarzamy możliwość bezpłatnego odbierania dokumentów  w siedzibie klienta.

Właściciele biura posiadają licencje Ministerstwa Finansów uprawniające do prowadzenia biura rachunkowego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.

Jesteśmy przekonani, że podjęcie z nami współpracy będzie dla Państwa niezwykle owocne a przede wszystkim przyczynimy się do większej kontroli Państwa firmy.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie , wspólnie z Państwem tworzymy ofertę w zakresie ścisłej współpracy.